x
Táto stránka používa cookies jej používaním súhlasite s podmienkami zásady ochrany osobných údajov VIAC INFO. SÚHLASÍM
< SPÄŤ NA PMH

Postaráme sa
o váš Online Image

Sociálne médiá, Google Ads & SEO, dizajn, kreatívne riešenia. Profesionálne a jednoducho.

{dnnn}

{dl}

Perrydigital, teší nás

Sme dynamický tím kreatívnych ľudí. Za sebou máme úspešné projekty, kampane a spolupráce. Pred sebou toho máme ešte oveľa viac. Veríme, že kvalitný marketing je základ budúceho úspechu.

80
Ukončených projektov
54
Spokojných klientov
12
Členov v tíme

Naše služby

Naše služby prispôsobujeme vašim potrebám. Spájame online a offline komunikáciu funkčnými riešeniami. Ku každému klientovi pristupujeme profesinálne a individuálne.

Sociálne média

Zvolíme vhodnú marketingovú komunikáciu pre vaše sociálne siete, ktorá bude reprezentovať identitu vašej značky. Určíme ciele, koncept ich naplnenia a spoločne vybudujeme komunitu na vašich sociálnych sieťach.

Google ads & SEO

Získajte najvyššie pozície v internetovom vyhľadávaní. Za pomoci jedinečných možností reklamných kampaní PPC sa k vám návštevníci vášho webu a vaši budúci zákazníci dostanú efektívnejšie a rýchlejšie.

Dizajn

Zverte sa do rúk našim grafikom - nech už je vaša požiadavka akákoľvek. Vytvoríme atraktívne grafické spracovanie katalógov, webových stránok, bilboardov, vizitiek, log. Od počiatočného návrhu až po výsledný vizuál.

Kreatívne riešenia

Potrebujete tvorivé riešenie pre vašu kampaň? Náš kreatívny tím je vám plne k dispozícii. Od samotnej tvorby kreatívnej stratégie až po prepojenie kreatívneho návrhu kampane s jej funkčnosťou.

Get in touch

Promise, we won't stay silent