x
Táto stránka používa cookies jej používaním súhlasite s podmienkami zásady ochrany osobných údajov VIAC INFO. SÚHLASÍM
< SPÄŤ NA PMH

Postaráme sa
o vaše Dobré meno

Našli ste nás, s nami nájdu aj vás.

{dnnn}

{dl}

Perrypr, teší nás

Náš svet sú vzťahy s médiami, tlačové konferencie a mediálne tréningy. Veci robíme jednoducho, no originálne a zmysluplne.
Jednoducho inak.

Naše služby

Naše služby prispôsobujeme vašim potrebám. Spájame online a offline komunikáciu funkčnými riešeniami. Ku každému klientovi pristupujeme profesinálne a individuálne.

Media lobing

Profesionálne vykonávaný lobing s médiami. Využívame naše dlhoročné vzťahy s mnohými médiami s cieľom presadenia záujmov klienta.

Krízová komunikácia

Je povesť, stabilita či bezpečnosť vašej firmy ohrozená krízovou udalosťou alebo negatívnou publicitou? Pomôžeme vám túto situáciu úspešne zvládnuť a zachováme vaše dobré meno.

PR články

Profesionálne vypracované tlačové správy, články či komerčné texty pre klientov. Od počiatočného konceptu článku až po samotnú publikáciu.

Mediálne tréningy

Poskytneme vám mediálny tréning, v ktorom nadobudnete zručnosti a odbornosti, ktoré sú nevyhnutné v kontake s médiami. Tréningy poskytujeme na mieru konkrétnym záujemcom.

Spokojní klienti

V našej agentúre si zakladáme na tom, že klient si zaslúži to najlepšie. Vážime si našich partnerov a spoluprácu s nimi. Poskytujeme len tie služby, ktoré klient skutočne potrebuje. Nižšie si môžete pozrieť našich partnerov, hlbšie portfólio prác vám radi zašleme na vyžiadanie.

Get in touch

Promise, we won't stay silent